دایی: یک عروسک هم سرمربی تیم ملی باشد حمایت می کنم

به گزارش خبرنگاران ، علی دایی، سرمربی سایپا بعد از شکست یک بر صفر مقابل پدیده، می گوید: ما بازی را خوب آغاز کردیم و می توانستیم به گل برسیم اما در مجموع پدیده بهتر بود و هر تعویضی که ما کردیم نتوانستیم کمبود را جبران کنیم. در اوایل بازی چند صحنه جلوی ما رخ داد که داور اشتباه داشت. این مساله طبیعی است و اشتباه رخ می دهد و مساله خاصی نبود. او در باره پدیده معتقداست: گل محمدی به همراه پدیده نتایج بسیار خوبی گرفته است. آنها تیم قدرتمندی هستند و مطمئنا این تیمی اگر به درستی حمایت گردد می تواند این روند را ادامه دهد. آنها مسیر را پیدا کردند و با حمایت درست می توانند جزو مدعیان باشند. پدیده تا به الان 90 درصد مسابقاتش را با پیروزی پشت سر گذاشته است. سرمربی سایپا در رابطه با اینکه آیا در نیم فصل تیمش را تقویت می نماید، اینطور شرح میدهد: ما براساس داشته هایمان کار را پیش می بریم و با توجه به وضعیت اقتصادی باشگاه بازیکن جذب کردیم. به بازیکنان جوان هم بازی دادیم در برخی از پست ها به خاطر وضعیت اقتصادی باشگاه بازیکن گرفتیم و خیلی از بازیکنانی را که می خواهیم جذب نکردیم. دست و بال ما بسته است. چند مهره کلیدی هم از ما جدا شدند و چند بازیکن خوب را هم نداشتیم دارایی ما اندک است و خیلی دستمان برای جابجایی باز نیست در مورد سارفو هم باید بگویم او بازیکن خوبی است شاید یکی دو بار او اشتباه کرد و در برخی بازی ها ما10 نفره شدیم اما سارفو پسر بسیار خوبی است و بسیار خوب تمرین و بازی می نماید ما در خیلی از پست ها کمبود داریم و باید تیم را تقویت کنیم. البته این مساله بستگی به این دارد که باشگاه چطور ما را حمایت کند. اگر حمایت کند می توانیم از این بهتر شویم. در باشگاه جلسه داشتیم و صحبت کردیم تا در چند نقطه تیم را تقویت کنیم تا در آسیا بتوانیم بالا بیاییم ونماینده خوبی برای ایران باشیم با توجه به اینکه بازی دوم ما در پلیی آف در قطر برگزار می گردد این مساله کارمان را سخت نموده است. اگر بتوانیم در چند پست بازیکنان مدنظرمان را بگیریم با قدرت بیشتری کارمان را پیش خواهیم برد.

دایی: یک عروسک هم سرمربی تیم ملی باشد حمایت می کنم

او در رابطه با حواشی که در چند وقت اخیر برای تیم ملی بوجود آمده است، حرفهایی دارد: وظیفه همه ما این است که حتی اگر یک عروسک هم سرمربی تیم ملی باشد حمایت کنیم. من در این مدت همیشه از تیم ملی حمایت نموده ام و غیر از آن اقدامی نداشتم. نتایج تیم ملی معقول طرفداران بوده است من نه چای کی روش را و نه چای شخص دیگری را خورده ام واقعیت را بیان می کنم. همه ما دوست داریم تیم ملی قوی داشته باشیم و لازمه آن این است که حمایت خوبی داشته باشیم. هر کسی ساز خودش را بزند ناخوشایند است. باید حمایت کنیم تا تیم ملی با فراغ بال در جام ملت ها حاضر گردد.

دایی اشاره ای به وضعیت استادیوم امام رضا(ع) دارد: وضعیت این زمین به برگزاری بازی خیلی یاری کرد هر دو تیم فوتبال خوبی را انجام دادند و در این زمین کارشان را به راحتی پیش بردند. مطمئنا این استادیوم یک سرمایه ملی است که از لحاظ ورزشی می تواند به ما یاری کند. اگر از این مجموعه درست استفاده گردد بسیار خوب است.

11-390

منبع: ایران ورزشی

به "دایی: یک عروسک هم سرمربی تیم ملی باشد حمایت می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دایی: یک عروسک هم سرمربی تیم ملی باشد حمایت می کنم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید