لزوم استفاده از درآمد صنعت گردشگری در توسعه پایدار گیلان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلیلان گفت: همه نهادهای مربوط به حوزه گردشگری موظف به حمایت از صنعت گردشگری هستند.

لزوم استفاده از درآمد صنعت گردشگری در توسعه پایدار گیلان

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گیلان نشست فعالان صنعت گردشگری با حضور شهرود امیرانتخابی مدیرکل میراث فرهنگی گیلان ، میرشمس مومن زاده فرماندار رشت، انجمن هتل داران ، دفاتر خدمات مسافرتی و جامعه واحدهای پذیرایی در محل فرمانداری رشت برگزار گردید.

شهرود امیرانتخابی مدیرکل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری گیلان در این جلسه گفت: برای توسعه پایدار استفاده از درآمد صنعت گردشگری ضرورت دارد.

مدیرکل میراث فرهنگی گیلان در حاشیه نشست فعالان حوزه گردشگری با فرماندار رشت گفت : سیاست های اقتصادی کشور در حال تدوین برپایه گردشگری است و مجموعه مدیریتی کشور بر این امر اتفاق نظر دارند که از محل درآمد گردشگری برای توسعه پایدار کشور استفاده کنیم.

او اضافه کرد: دولت ها در تمام جهان از سرمایه گذاران به ویژه از سرمایه گذاری در حوزه گردشگری حمایت میکند و این موضوع نیز با توجه به ظرفیتهای خوب استان همواره مورد توجه قرار گرفته است.

امیر انتخابی تاکید نمود: همه نهادهای مربوط به حوزه گردشگری موظف به حمایت از صنعت گردشگری هستند تا سرمایه گذاران دلسرد نشوند و مسیر برای آنها هموار گردد.

او در ادامه گفت: بخشی از خلاهای قانونی در حوزه گردشگری فرابخشی بوده و نیازمند تشکیل نشستهای تخصصی و دستور حاکمیتی منطبق بر ضوابط برای حل و فصل است.

منبع: میراث آریا

به "لزوم استفاده از درآمد صنعت گردشگری در توسعه پایدار گیلان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم استفاده از درآمد صنعت گردشگری در توسعه پایدار گیلان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید